Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inspektor Nadzoru

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5894 dni temu

Ogłoszenie numer: 45021, z dnia 2008-06-04

Jesteśmy jednym z wiodących operatorów telekomunikacyjnych na polskim rynku oraz liderem we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań. Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy świadczenie usługi Triple Play telewizji, internetu i telefonu, a także kablowej telewizji cyfrowej. Infrastruktura ASTER to połączenie wielu nowoczesnych technologii, opartych na najwyższych światowych standardach www.aster.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3355-08

Opis stanowiska

- przygotowanie i nadzór nad realizacją inwestycji- współpraca z podmiotami zewnętrznymi (wykonawcami)

Wymagania

- doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi lub nadzorze budowlanym w branży telekomunikacyjnej - wykształcenie wyższe techniczne (telekomunikacja lub elektronika) - dobra znajomość prawa budowlanego i procesu inwestycyjnego - dobra znajomość MS Office oraz AutoCad - umiejętność sporządzania i weryfikacji kosztorysów - umiejętności organizacyjne - samodzielność i odpowiedzialność- prawo jazdy (kat. B), własny samochód- dodatkowym atutem będzie: - uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w telekomunikacji - dobra znajomość topografii Warszawy i okolic

Oferujemy

- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ustabilizowanej pozycji na rynku - możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych - atrakcyjne, motywujące wynagrodzenie z pakietem socjalnym