Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inspektor Nadzoru (branży konstrukcyjnej, elektrycznej i elektroenergetycznej lub sanitarnej)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5748 dni temu

Ogłoszenie numer: 52087, z dnia 2008-10-27

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o. o. jest członkiem grupy ILF, ogólnoświatowej firmy inżynierskiej skupiającej ponad 30 oddziałów na czterech kontynentach. Firma świadczy usługi konsultingowe i inżynierskie dla wielu gałęzi przemysłu, budownictwa oraz branży komunalnej.www.ilf.com

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3699-08

Opis stanowiska

- sprawowanie nadzoru w ramach swoich uprawnień nad projektami prowadzonymi przez firmę

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe- uprawnienia budowlane (w branży konstrukcyjnej, elektrycznej i elektroenergetycznej lub sanitarnej)- minimum 5 lat doświadczenia zawodowego- doświadczenie w projektach inżynierii środowiska- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem- prowadzenie własnej działalności gospodarczej mile widziane

Oferujemy

- konkurencyjne warunki zatrudnienia- możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie działającej firmie