Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inspektor Kontroli Jakości (przemysł maszynowy - wyposażenie stalowni)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5784 dni temu

Ogłoszenie numer: 50576, z dnia 2008-09-22

Klient Banku Danych o Inżynierach, polski oddział niemieckiego koncernu metalurgicznego.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3640-08

Opis stanowiska

- kontrola jakości komponentów, nadzorowanie procesów w kooperacji- doradztwo techniczne- prowadzenie procesu odbiorów, nadzoru terminów realizacji- praca w zespołach wielokulturowych, ścisła współpraca ze spółką matką w Niemczech

Wymagania

- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, technologia budowy maszyn- kilkuletnie warsztatowe doświadczenie w zakresie obróbki mechanicznej i spawalnictwa- rozległa wiedza z zakresu budowy maszyn i urządzeń z sektora hutniczego, odlewniczego, górniczego lub podobnych- umiejętności przygotowania i prowadzenia nadzoru technologii obróbki maszynowej, spawania i montażu- biegła znajomość języka niemieckiego- znajomość języka angielskiego w stopniu średnim mile widziana- znajomość norm ISO- samodzielność w działaniu, decyzyjność- gotowość do częstych wyjazdów delegacyjnych- prawo jazdy

Oferujemy

- szkolenia w jednej ze spółek grupy w Niemczech- poszerzanie wiedzy o takich technologiach, jak min. odlewnictwo, kuźnictwo