Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Hutnictwo/wyroby Ze Stali

Prowork
Wielka Brytania, Sheffield
praca stacjonarna
6934 dni temu

Ogłoszenie numer: 12757, z dnia 2005-07-22

Prowork

Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Sheffield

Opis stanowiska

Praca przy wytwarzaniu produktów z różnego typu stali, obsługa m.in młota kuźniczego, pieca hutniczego itp.

Wymagania

Doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach, sprawność fizyczna, komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Wynagrodzenie: 8-10 funtów/godz brutto w zależności od kwalifikacji. Praca stała, od września br.