Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Housekeeper/sprzątanie

Prowork
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6710 dni temu

Ogłoszenie numer: 18456, z dnia 2006-03-03

Prowork

Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

: sprzątanie, utrzymanie czystości zgodnie z przyjętymi standardami oraz wymogami BHP, po przeszkoleniu nadzor zespołu pracownikow

Wymagania

preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku np. praca w hotelu, ośrodku wypoczynkowym, komunikatywny angielski, mile widziane osoby z doświadczeniem w kierowaniu zespołem sprzatajacym

Oferujemy

pełny etat, umowa na rok z możliwością przedłużenia - od marca 2006. Gotowośc do podjecia pracy od zaraz. Wynagrodzenie: 5.28 funta/godzinę brutto + zamieszkanie i wyżywienie zapewnione przez pracodawce .