Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Housekeeper / Sprzątanie

Prowork
Wielka Brytania, Cała Wielka Brytania
praca stacjonarna
6763 dni temu

Ogłoszenie numer: 17201, z dnia 2006-01-09

Prowork

Jesteśmy firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu wszystkich dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Cała Wielka Brytania

Opis stanowiska

Pracodawca: duża renomowana brytyjska firma specjalizująca się w organizowaniu aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Komfortowo wyposażone ośrodki, zapewniające możliwość uprawiania wielu sportów i zdobywania różnorodnych umiejętności, są ulokowane w atrakcyjnych turystycznie rejonach na terenie całej Wielkiej Brytanii m.in. Isle of Wright, Norwich i Walia.

Wymagania

Wymagania: dobre doświadczenie w pracy jako housekeeper, znajomość języka angielskiego, dobra organizacja pracy, umiejętność nadzoru pracy innych;

Oferujemy

Okres zatrudnienia: praca stała na pełny etat. Wynagrodzenie: 5,20 funta brutto/godz., możliwość awansu i podwyżki po kilku miesiącach pracy; Zakwaterowanie i wyżywienie: zapewnione przez pracodawcę, koszt: 57 funtów/tydz.; Rozpoczęcie pracy: Styczeń 2006