Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Housekeeper/sprzątanie

Prowork
Wielka Brytania, Harefield (północny Londyn)
praca stacjonarna
6804 dni temu

Ogłoszenie numer: 14189, z dnia 2005-11-29

Prowork

Jesteśmy firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu wszystkich dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Harefield (północny Londyn)

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Dom opieki nad ludźmi starszymi, Harefield (północny Londyn) Obowiązki: Dbanie o wygląd i czystość ośrodka, prace porządkowe.

Wymagania

Wymagania: dobry angielski, dobra organizacja pracy, komunikatywność.

Oferujemy

Warunki zatrudnienia: pełny etat (40 godz.), umowa na rok lub kontrakt stały. Wynagrodzenie: 5.50 funta/godz. brutto. Zamieszkanie: zapewnione przez pracodawcę ok.50 funtów/tydzień