Zobacz więcej ofert pracy

Hostessa

Pro-Staff
Włochy
praca stacjonarna
6737 dni temu

Ogłoszenie numer: 17826, z dnia 2006-02-04

Pro-Staff

Pro-Staff Polska to agencja pośrednictwa pracy wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2244/1b. Od ponad czterech lat działamy w branży turystycznej. Poszukujemy ludzi chętnych do pracy w hotelach, a w szczególności w animacji. Zapewniamy miejsca pracy oraz dostarczamy profesjonalny personel w wielu resortach turystycznych w Europie (Francja, Hiszpania, Grecja, Cypr, Włochy) oraz w Egipcie.

Hostessa

Miejsce pracy: Włochy

Opis stanowiska

Hostessy w hotelach pełnią głównie funkcję reprezentacyjne. Do obowiązków hostessy należy min; przywitanie nowych gość hotelowych oraz pożegnanie odjeżdżających, zapraszanie gość na wieczorne przedstawienie w hotelu, prezentowanie najnowszych promocji hotelowych, rozdawanie gościom hotelowym katalogów promocyjnych itp. Zakwaterowanie i wyżywienie jest zapewnione przez pracodawcę.

Wymagania

Wiek:18-35 lat. Znajomość języka włoskiego oraz niemieckeigo w stopniu bardzo dobrym. (tylko w mowie). Mile widziane: -komunikatywność -miła aparycja

Oferujemy

Zarobki od 2500 PLN netto miesięcznie - 4000 PLN netto miesięcznie. Zakwaterowanie i wyżywienie jest zapewnione przez pracodawcę. Praca w 5* hotelach, możliwość awansu. UWAGA! 25.03.06-ROZMOWA KWALIFIKACYJNA W KRAKOWIE.