Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Head Housekeeper/anglia

Prowork
Wielka Brytania, Pln Anglia
praca stacjonarna
6684 dni temu

Ogłoszenie numer: 19786, z dnia 2006-04-28

Prowork

Jesteśmy firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu wszystkich dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Pln Anglia

Opis stanowiska

Pracodawca: Duzy osrodek aktywnego wypoczynku

Wymagania

Praca na stanowisku kierowniczym min. 4-5 lat doswiadczenie jako head housekeeper/kordynator pracy zespołu pokojowych i innych pracownikow dzialu housekeeping , dobra organizacja pracy;osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna bedzie za nadzor pracownikow, zamawianie srodkow czystosci, sporzadzanie raportow, wymangana gotowośc do rozpoczecia pracy od zaraz

Oferujemy

Okres zatrudnienia: praca stała na pełny etat, . 40 godz./tydz. Wynagrodzenie: 5,20 funta brutto/godz., możliwość awansu i podwyżki po kilku miesiącach pracy; Zakwaterowanie i wyżywienie: zapewnione przez pracodawcę