Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Handlowiec

Handlowiec

Hut Trans Katowice Sp. z o.o.
śląskie, Chorzów/Tarnowskie Góry
praca stacjonarna
6203 dni temu

Ogłoszenie numer: 31622, z dnia 2007-07-23

HTK Sp. z o.o. firma produkcyjno-handlowa o stabilnej pozycji na rynku wyrobów hutniczych. Wszelkie informacje o firmie można przeczytać na stronie internetowej www.htk.com.pl

Handlowiec

Miejsce pracy: śląskie, Chorzów/Tarnowskie Góry

Opis stanowiska

Pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie stałych kontaktów z klientami, sprzedaż wyrobów hutniczych, praca w systemie jedno - zmianowym. Praca nie jest żadną formą akwizycji.

Wymagania

Osoby wyłącznie z doświadczeniem w branży materiałów hutniczych. Wykształcenie min. średnie, komunikatywność, zaangażowanie, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętności negocjacyjne, zdolności organizacyjne, prawo jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników sprzedaży, mozliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, wszelkie niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon komórkowy, samochód służbowy, pakiet świadczeń socjalnych.