Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
handlowiec

handlowiec

Hut Trans Katowice Sp. z o.o.
śląskie, Chorzów, Tarnowskie Góry
praca stacjonarna
6236 dni temu

Ogłoszenie numer: 30555, z dnia 2007-06-20

HTK Sp. z o.o. firma produkcyjno-handlowa o stabilnej pozycji na rynku wyrobów hutniczych z siedzibą w Chorzowie poszukuje do nowego oddziału w Tarnowskich Górach kandydatów na stanowisko handlowca. Wszelkie informacje o firmie można przeczytać na stronie internetowej www.htk.com.pl

handlowiec

Miejsce pracy: śląskie, Chorzów, Tarnowskie Góry

Opis stanowiska

Pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie stałych kontaktów z klientami, sprzedaż wyrobów hutniczych, praca w systemie jedno - zmianowym. Praca nie jest żadną formą akwizycji.

Wymagania

wykształcenie min. średnie, komunikatywność, zaangażowanie, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętności negocjacyjne, zdolności organizacyjne, prawo jazdy kat. B, dodatkowym atutem będzie znajomość rynku zbytu wyrobów hutniczych, znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego.

Oferujemy

stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników sprzedaży, mozliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, wszelkie niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon komórkowy, samochód służbowy, pakiet świadczeń socjalnych.