Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
HANDLOWIEC

HANDLOWIEC

Hut -Trans Katowice Sp. z o.o.
śląskie, Tarnowskie Góry
praca stacjonarna
6286 dni temu

Ogłoszenie numer: 28920, z dnia 2007-05-01

Hut -Trans Katowice Sp. z o.o ul. Maronia 44 41 - 506 Chorzów tel/fax (0-32) 346-02-60 do 63 e-mail htk@htk.com.pl www.htk.com.pl

HANDLOWIEC

Miejsce pracy: śląskie, Tarnowskie Góry

Opis stanowiska

HTK Sp. z o.o. firma produkcyjno - handlowa o stabilnej pozycji na rynku wyrobów hutniczych z siedzibą w Chorzowie poszukuje do oddziału w TARNOWSKICH GÓRACH handlowców. Do obowiązków pracowników będzię należało min.: - pozyskiwanie nowych Klientów - utrzymywanie relacji z Klientami - kompleksowa obsługa klientów

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: - wykształcenia minimum średniego - komunikatywności i zaangażowania - łatwość nawiązywania kontaktów - umiejętności negocjacyjnych - zdolności organizacyjnych - prawa jazdy kat. B Dodatkowym atutem bedzię: - znajomość rynku zbytu wyrobów hutniczych - znajomość j.ang. i/lub niemieckiego

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników sprzedaży - możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia - wszelkie niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon komórkowy, samochód służbowy - pakiet świadczeń socjalnych