Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Handlowiec Ds. Teleinformatycznych

Work Express Sp.zo.o.
Polska
praca stacjonarna
6622 dni temu

Ogłoszenie numer: 21493, z dnia 2006-08-02

Jesteśmy Biurem Doradztwa Personalnego, które dostarcza przedsiębiorstwom szeroki zakres usług z obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Dla naszego Klienta renomowanej firmy z branży teleinformatycznej poszukujemy osób na w/w stanowisko.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 76/15/PHT

Opis stanowiska

- Nawiązywanie i utrzymywanie bezpośrednich relacji z Klientami; - Realizacja strategii sprzedażowej firmy; - Analiza potrzeb Klienta i przygotowywanie oferty handlowej; - Wsparcie przy wdrożeniach.

Wymagania

- Wykształcenie preferowane wyższe nie przesądza o zatrudnieniu; - Doświadczenie zawodowe min. 2 lata na stanowisku handlowym w B2B; - Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym; - Prawo jazdy kat. B; - Umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z Klientem; - Umiejętność poszukiwania oraz selekcji informacji; - Znajomość zagadnień dotyczących dokumentacji przetargowej; - Predyspozycje handlowe; - Własna inicjatywa i kreatywność.

Oferujemy

- Praca na autonomicznym stanowisku; - Udział w kreowaniu polityki sprzedażowej firmy; - Narzędzia pracy; - Atrakcyjne wynagrodzenie, - Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji; - Szkolenia produktowe;