Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Grafik Komputerowy

FK Design Studio
Polska, Kazde
praca stacjonarna
6797 dni temu

Ogłoszenie numer: 16980, z dnia 2006-01-05

Firma tworzy modele graficzne 3D oraz rendering

Miejsce pracy: Polska, Kazde

Opis stanowiska

czytanie planow i na ich podstawie tworzenie modeli typu 3D oraz rendering

Wymagania

j. angielski komputer oraz potrzebne oprogramowanie, dyspozycyjnosc, chec rozwoju, solidnosc i precyzja a takze szybkosc realizowanych zamowien. prosze o kontakt tylko e-mailowy. Prosze o przeslanie mailowe portfolio lub przykladow prac juz wykonanych-tylko takie prace beda brane pod uwage. Z gory dziekuje.

Oferujemy

odpowiednie wynagrodzenie, mozliwosc rozwoju wlasnej firmy, w przyszlosci mozliwosc pracy na terenie USA.