Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
gospodyni domowa i opiekunka do dzieci

F.H.U Elmart
Niemcy, Stuttgart
praca stacjonarna
6197 dni temu

Ogłoszenie numer: 32657, z dnia 2007-07-29

sprzatanie obiektow, i ogrodow

Miejsce pracy: Niemcy, Stuttgart

Opis stanowiska

zajmowanie sie domem, gotowanie, sprzatanie,pranie, prasowanie opieka 4ro letnia dziewczynka i 8mio miesiecznym chlopczykiem(moze byc malzenstwo, mezczyzna jako zarzadca domem, ogrodem,domowy fachman, doswiadczony)

Wymagania

dyspozycyjnosc, znajomosc jezyka niemieckiego, doswiadczenie, nie palaca mily i sympatyczny wyglad, max, do 50ciu lat

Oferujemy

okres probny 500Euro(4 tygodnie), darmowe zakwaterowanie i wyzywienie, darmowy przejazd, po okresie probnym zatrudnienie na waronkach ogolnych. (jesli para to 500+700Euro)