Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Główny Spawalnik

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5616 dni temu

Ogłoszenie numer: 61293, z dnia 2009-03-09

Klient Banku Danych o Inżynierach, firma zajmująca się produkcją oraz świadczeniem usług w zakresie urządzeń oraz instalacji elektroenergetycznych.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3758-08

Opis stanowiska

- opracowanie technologii spawalniczych oraz nadzór nad procesem produkcyjnym - nadzór nad ok. 20 osobową grupą pracowników - przygotowywanie dokumentacji według wyznaczonych standardów - współpraca z oddelegowanym do Finlandii spawalnikiem

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - doświadczenie zawodowe w branży spawalniczej - uprawnienia VT 1 i 2 - dyplom EWE lub IWE mile widziany - dobra znajomość języka angielskiego - umiejętność planowania pracy własnej i zespołu - samodzielność, rzetelność - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- udział w ciekawych projektach, również zagranicznych - możliwość rozwoju w strukturach firmy