Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Główny Mechanik / Z-ca Szefa Produkcji

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6668 dni temu

Ogłoszenie numer: 19659, z dnia 2006-04-25

Torggler Polska Sp. z o.o. w Zgierzu. Producent chemii budowlanej.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1794-06

Opis stanowiska

- pełnienie obowiązków związanych z utrzymaniem ruchu na hali produkcyjnej, - pełnienie obowiązków szefa produkcji podczas jego nieobecności, - wdrażanie usprawnień technicznych i projektowanie nowych urządzeń, - nadzór nad sprzętem produkcyjnym oraz sprzętem kontrolno-pomiarowym.

Wymagania

- wykształcenie wyższe inżynierskie, profil: mechanika, automatyka,- dobra znajomość automatyki, pneumatyki, hydrauliki i konstrukcji maszyn,- znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,- komunikatywność i umiejętność organizowania pracy, - obsługa pakietu Office.

Oferujemy

- pracę na cały etet w bardzo dobrze rozwijającej się firmie z branży budowlanej,- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,- możliwość szkoleń.