Najnowsze oferty pracy

  • Pomoc kuchenna / Pomoc cukiernika

    SERVICE JOBS sp. z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat   500 - 7 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zakres obowiązków: Wsparcie zespołu cukierników i kucharzy w przygotowywaniu produktów. Pomoc w obróbce składników, przygotowywaniu ciast, wypieków oraz innych produktów cukierniczych. Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o czystość w kuchni. Dbałość o przestrzeganie...
  • Cukiernik-Piekarz

    Sebatech Czech sp. k.   Holandia, Terborg
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat   60,00 - 73,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Opis stanowiska Produkcja pieczywa zgodnie z procedurami i recepturami. Monitorowanie i realizacja planów produkcji. Przygotowywanie ciast według określonych przepisów. Pieczenie produktów. Zapewnienie przestrzegania standardów jakości i bezpieczeństwa.
Zobacz więcej ofert pracy

Główny cukiernik

Grota smaku
Wielka Brytania, Londyn
praca stacjonarna
4684 dni temu

Ogłoszenie numer: 173328, z dnia 2011-11-21

Grota smaku

Restauracja działająca w północnym Londynie od 3 lat, rozszerza swoją działalność o dział cukierniczy.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Londyn

Opis stanowiska

Cukiernik odpowiedzialny za wdrożenie systemu produkcji ciast, ciastek, słodkich bułek, rogalików, cała pro-produkcja wyrobów od podstaw

Wymagania

  • wieloletnie doświadczenie poparte referencjami (priorytet przy selekcji),
  • umiejętność samodzielnej pracy, produkcja od podstaw.
  • mile widziane zdjęcia własnych wyrobów

Oferujemy

  • kontrakt,
  • pomoc w zakwaterowaniu,
  • wynagrodzenie 9.5 funta przed podatkiem na godzinę,