Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
GE Oil & Gas - Projektant Przekładni i Układów Rozruchowych Turbin

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5782 dni temu

Ogłoszenie numer: 50837, z dnia 2008-09-24

W związku z dynamicznym rozwojem sektora Oil & Gas biuro konstrukcyjno-projektowe Engineering Design Center, będące wspólnym przedsięwzięciem firmy General Electric i Instytutu Lotnictwa w Warszawie, poszukuje do pracy inżynierów mechaników na stanowiska projektantów i asystentów projektantów przekładni oraz systemów rozruchowych turbin gazowych. www.edcpolska.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3580-08

Opis stanowiska

- specyfikacja sprzęgieł i przekładni- dobór urządzeń systemu rozruchowego turbin

Wymagania

- ukończone wyższe studia techniczne inżynierskie lub magisterskie na kierunkach mechanicznych lub pokrewnych- znajomość konstrukcji maszyn- bardzo dobra znajomość ACAD oraz MS Office- umiejętność zarządzania dokumentacją projektową (tworzenie, wydawanie i rewizja dokumentacji), znajomość rysunku technicznego- doświadczenie w projektowaniu sprzęgieł i przekładni będzie dodatkowym atutem- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie- duże poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania- umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, samodzielność, dokładność

Oferujemy

- zatrudnienie w dużym międzynarodowym koncernie, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji- nowoczesne narzędzia pracy- przyjazną atmosferę oraz konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów