Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
GE Oil & Gas Inżynier Elektryk - Układy Zasilania Urządzeń Podwodnych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5782 dni temu

Ogłoszenie numer: 50839, z dnia 2008-09-24

W związku z dynamicznym rozwojem sektora Oil & Gas biuro konstrukcyjno-projektowe Engineering Design Center, będące wspólnym przedsięwzięciem firmy General Electric i Instytutu Lotnictwa w Warszawie, poszukuje do pracy inżynierów elektryków do projektowania układów zasilania urządzeń podwodnych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za interpretacje wymagań klienta oraz projektowanie i wykonanie układów zasilania. www.edcpolska.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3578-08

Opis stanowiska

- wykonywanie obliczeń przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej z wykorzystaniem oprogramowania EDSA, Simpson, Matlab Simulink oraz tworzenie schematów linii zasilających- zrozumienie specyficznych wymagań klienta dotyczących pracy pod wodą oraz analiza dostępnych urządzeń w celu optymalizacji systemu zasilania - definiowanie luk technologicznych oraz proponowanie nowych rozwiązań- analizy elektryczne i wymiany ciepła, z wykorzystaniem np. oprogramowania Ansys, do projektowania podmorskich średnio i wysokonapięciowych przyłączy kablowych, złączy i innego podwodnego wyposażenia służącego do dystrybucji energii elektrycznej

Wymagania

- ukończone wyższe studia techniczne inżynierskie lub magisterskie na kierunku Elektrycznym lub pokrewnym- dodatkowe szkolenia w dziedzinie projektów mechanicznych, konstrukcji morskich itp. będą dodatkowym atutem- mile widziane : - -doświadczenie/praktyka w projektowaniu i rozwoju kompleksowego wyposażenia elektrycznego- -doświadczenie w dziedzinie konstrukcji, technologii, budowy, testowania podmorskich urządzeń elektrycznych mocy- -wiedza w dziedzinie wymagań dla podmorskich instalacji, prac, konserwacji i napraw- -podstawowa wiedza w zakresie oceny i obliczeń niezawodności oraz znajomość międzynarodowych standardów tj. IEC i IEEE- umiejętność zarządzania projektami oraz wymaganymi normami jakościowymi- duże poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie- umiejętność pracy zespołowej- komunikatywność- samodzielność- poszukujemy zarówno absolwentów jaki i osób z doświadczeniem

Oferujemy

- stanowisko oraz uposażenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia- nowoczesne narzędzia pracy oraz przyjazną atmosferę- pomoc przy zmianie miejsca zamieszkania- możliwość stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych- dostęp do nowoczesnych technologii