Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
GE Oil & Gas Inżynier Automatyk

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5790 dni temu

Ogłoszenie numer: 49813, z dnia 2008-09-16

W związku z dynamicznym rozwojem sektora Oil & Gas biuro konstrukcyjno-projektowe Engineering Design Center, będące wspólnym przedsięwzięciem firmy General Electric i Instytutu Lotnictwa w Warszawie, poszukuje do pracy inżynierów automatyków na stanowiska projektantów i asystentów projektantów.www.edcpolska.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3576-08

Opis stanowiska

- projektowanie systemów automatyki- dobór urządzeń obiektowych dla turbin gazowych

Wymagania

- ukończone wyższe studia techniczne inżynierskie lub magisterskie na jednym z kierunków: - Automatyka i Robotyka (Automatyka, Systemy Pomiarowe)- Elektrotechnika (Automatyka, Systemy Pomiarowe)- Elektronika (Automatyka, Systemy Pomiarowe)- Mechatronika (Automatyka przemysłowa, Systemy Pomiarowe)- doświadczenie w projektowaniu systemów automatyki przemysłowej, zabezpieczeń i/lub doborze urządzeń AKPiA (preferowane w branży Oil & Gas lub energetycznej)- znajomość międzynarodowych standardów dotyczących urządzeń pracujących w strefach zagrożonych wybuchem- znajomość oprogramowania AutoCad oraz oprogramowania biurowego (edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne) - umiejętność zarządzania dokumentacją projektową (wydawanie i rewizja dokumentacji)- znajomość systemów sterowania, zabezpieczeń i/lub urządzeń AKPiA (np. DCS, ESD systems, Fire and Gas Detection Systems)- znajomość sieci przemysłowych (np. Profibus, Modbus)- znajomość programu Unigraphics i/lub INTOOLS będzie traktowana jako atut- duże poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie- umiejętność pracy zespołowej- komunikatywność- samodzielność

Oferujemy

- zatrudnienie w dużym międzynarodowym koncernie- nowoczesne narzędzia pracy- przyjazną atmosferę- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kariery