Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Fryzjer/ Fryzjerka

Work Express Sp.zo.o.
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6781 dni temu

Ogłoszenie numer: 18280, z dnia 2006-02-24

Agencja Pośrednictwa Pracy

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Nr Ref.: 5157/F

Opis stanowiska

- fryzjerska obsługa klientów; - uczestnictwo w kursach, pokazach; - umiejętność rozróżniania usług i zabiegów fryzjerskich; - rozpoznawanie rodzaju i stanu włosów; - umiejętność rozróżniania kosmetyków fryzjerskich; - umiejętność rozpoznawania narzędzi, urządzeń i przyborów stosowanych w zakładach fryzjerskich; - umiejętność wykonywania usług w zakresie fryzjerstwa damskiego i męskiego; - stosowanie nazw, pojęć, określeń z zakresu fryzjerstwa damskiego i męskiego; - umiejętność dobierania kosmetyków fryzjerskich do podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych włosów i skóry głowy z uwzględnieniem ich stanu; - stosowanie narzędzi i przyborów fryzjerskich w podstawowych usługach;

Wymagania

- min. 5letnie doświadczenie w branży fryzjerskiej ( strzyżenie męskie i damskie); - język angielski na poziomie komunikatywnym - silna motywacja do pracy; - zaangażowanie; - wytrwałość w działaniu;

Oferujemy

- ciekawa, pełna wyzwań praca; - mozliwość rozwoju zawodowego;