Zobacz więcej ofert pracy

Florysta/ka

KS PERSONAL SERVICE SAMSON KAMIL
Niemcy, Frankfurt nad Menem
praca stacjonarna
3141 dni temu

KS Personal Service - jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i austriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Florysta/ka

Miejsce pracy: Niemcy / Frankfurt nad Menem

Nr Ref.: FL2015

Obowiązki:
  • układanie bukietów i kompozycji kwiatowych;
  • pielęgnacja kwiatów ciętych i doniczkowych;
  • obsługa kasy fiskalnej;
  • przyjmowanie zamówień;
  • dbanie o porządek w kwiaciarni.
Wymagania:
  • umiejętność artystycznego układania bukietów;
  • znajomość języka niemieckiego;
  • odpowiedzialność i samodzielność;
  • pogodne usposobienie;
  • zmysł estetyczny;
  • zamiłowanie do pracy z kwiatami;
  • mile widziane:
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • prawo jazdy;
    • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (8,80 euro netto/h + 20 euro diety dziennie);
  • zorganizowane zatrudnienie;
  • ciekawą pracę w polsko-niemieckim zespole.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).