Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Factory Manager (budowa i zarządzanie fabryką opakowań)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6622 dni temu

Ogłoszenie numer: 20756, z dnia 2006-06-09

Klient Jobland.pl, jeden z największych na świecie producentów opakowań z tworzyw sztucznych, znajdujących zastosowanie w przemyśle spożywczym, produkcji kosmetyków i wielu innych działach przemysłu, będący częścią międzynarodowego konglomeratu operującego w różnych dziedzinach gospodarki. Fabryki zlokalizowane są w kilkunastu krajach na wszystkich kontynentach. Ogłaszane stanowisko dotyczy pracy w nowootwieranej fabryce w Polsce, zlokalizowanej w woj. wielkopolskim.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1883-06

Opis stanowiska

- kompleksowe planowanie i zarządzanie procesem produkcji we wszystkich jej aspektach- zarządzanie zasobami, planowanie, kontrola jakości, finanse - przygotowywanie i wypełnianie budżetu, relacje z klientami i pracownikami, pomiar wydajności, redukcja kosztów, implementacja i nadzorowanie systemów finansowych- w początowej fazie projektu również nadzór nad budową zakładu i jej rozruchem- spełnianie zobowiązań produkcyjnych- zapewnienie wysokiej jakości produktów przy minimalnym nakładzie produkcyjnym- zapewnienie optymalnego wykorzystania aktywów firmy i ich ochrona- zapewnienie najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa- promowanie i utrzymywanie dobrych stosunków z klientami oraz zapewnienie wysokiego standardu obsługi- planowanie i wykonywanie okresowych przeglądów maszyn- uczestnictwo w wewnątrzzakładowych szkoleniach warsztatowych- zapewnienie ciągłości dostaw stosownie do poziomu zamówień, zgodnie ze specyfikacją techniczną- okresowe spotkania i raporty do regionalnych i globalnych dyrektorów produkcji i sprzedaży w centrali firmy- codzienne spotkania i nadzorowanie pracy kierowników wydziałów i departamentów- w zależności od potrzeb spotkania i rozmowy z osobami odpowiedzialnymi za kwestie finansowe, dostawy i zarządzania zasobami ludzkimi- na zewnątrz firmy wizyty i rozmowy z klientami, dostawcami, budowanie sieci kontaktów i promowanie wizerunku firmy

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie- min. 15 18 lat doświadczenia w zarządzaniu produkcją i budowie linii produkcyjnej- wykształcenie kierunkowe (tytuł inżyniera)- doświadczenie i znajomość zagadnień produkcji, maszyn produkcyjnych, zarządzania łańcuchem dostawców, doskonalenia procesu produkcji, zarządzania jakością i tworzenia produktów- umiejętność myślenia analitycznego, inicjatywa w pracy, rozumienie znaczenia jakości, kreatywność- samoorganizacja i umiejętność planowania pracy zespołowej oraz tworzenia zespołu; decyzyjność, asertywność, zdolności przywódcze- znajomość zagadnień projektowania, przepisów dot. bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska- znajomość i rozumienie wymaganych prawem zasad postępowania przy realizacji projektu budowy fabryki- mile widziane doświadczenie w zakresie realizacji projektów (budowa i rozruch fabryki) w branży produkcyjnej, znajomość przepisów prawnych związanych z realizacją projektów jak również znajomość oprogramowania statystycznego zarządzania jakością (Six Sigma) wraz z doświadczeniem w ich wdrażaniu w branży produkcyjnej (opakowania, motoryzacja)

Oferujemy

- pracę na samodzielnym stanowisku w międzynarodowej firmie- atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny