Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dania
Elektryk

Elektryk

JKS A/S
Dania
praca stacjonarna
1256 dni temu

Ogłoszenie numer: 2939600, z dnia 2021-02-05

JKS A/S jest duńską agencją zatrudnienia i rekrutacji. Od 20 lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy na terenie Danii, Norwegii i Szwecji, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek skandynawski. Nasza firma poprzez lata doświadczeń oraz prestiż zdobyty na rynku skandynawskim stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Elektryk

Miejsce pracy: Dania

Opis stanowiska

Prace na stanowisku elektryk (nowe / stare budownictwo; sklepy, hale itp)

Obecnie mamy zlecenia dla rożnych klientów w całej Danii.

Kontrakty zaczynają się już w drugim tygodniu stycznia, są też z późniejszym terminem od początku lutego.

Jeżeli jesteś zainteresowany prześlij swoje CV – na pewno skontaktujemy się z Tobą.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe / uprawnienia SEP
  • doświadczenie w zawodzie (minimum 2 lata)
  • podstawy języka angielskiego bądź niemieckiego wystarczające do komunikacji na placu budowy
  • własny środek transportu

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie przez duńską agencję pracy
  • pracę tymczasową na duńskich warunkach
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • zapewniamy opiekę administracyjna: karta podatkowa, ubezpieczenie
  • zapewniamy odpłatne zakwaterowanie
  • wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowy

Poznaj

JKS A/S

JKS A/S jest duńską agencją zatrudnienia i rekrutacji. Od blisko 30 lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy na terenie Danii, Norwegii i Szwecji, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek skandynawski. Nasza firma poprzez lata doświadczeń oraz prestiż zdobyty na rynku skandynawskim stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.