Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Hiszpania
Elektryk, Monter, Spawacz

Spawalnik Sp. z o. o.
Hiszpania, Barcelona, Madryt
praca stacjonarna
5776 dni temu

Ogłoszenie numer: 49730, z dnia 2008-09-22

Firma zajmująca się wykonywaniem prac dla kontrahentów hiszpańskich poszukuje na stanowiska:

Miejsce pracy: Hiszpania, Barcelona, Madryt

Opis stanowiska

prace na budowach typu lotniska, kolej, produkcje autobusów, SEATA, urzędy

Wymagania

  • posiadanie paszportu,
  • posiadanie uprawnień (bez uprawnień także ale niżej płatne)

Oferujemy

  • legalną pracę,
  • średnio 10 godzin dziennie wraz z sobotami,
  • mieszkania w blokach i domach jednorodzinnych - wyposażone w urządzenia domowe,
  • zaliczki tygodniówki w pierwszym miesiącu pracy do pierwszej wypłaty