Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Elektronik samochodowy/ Przedstawiciel handlowy

Noidss Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
4788 dni temu

Ogłoszenie numer: 149816, z dnia 2011-06-07

Firma Noidss z siedzibą w Katowicach jest nowo powstałą Spółką, której celem nadrzędnym jest wdrażanie innowacyjnych produktów na rynki niszowe w różnych dziedzinach życia. Firma jest na etapie wdrażania siedmiu projektów, które składają się na Grupę Noidss. W chwili obecnej poszukujemy Kandydata do projektu ilteQ, na który składa się system zapobiegający prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Zakresem czynności Kandydata będzie penetracja i tworzenie rynku zbytu pod innowacyjne urządzenie ilteQ, którego rynkiem docelowym jest rynek motoryzacyjny.

Do zakresu należy również obsługa serwisowo-techniczna, której zadaniem będzie instalacja urządzenia w pojazdach mechanicznych na terenie całego kraju.

Stanowisko pracy wiązać się będzie z wieloma wyjazdami służbowymi na terenie Polski w celu poszukiwania rynku zbytu oraz instalacji urządzenia. Pracownik na wskazanym stanowisku będzie brał czynny udział w organizowaniu drogi skutecznego wdrożenia innowacyjnego produktu na rynku.

Wymagania

  • kreatywność,
  • znajomość elektroniki pojazdowej
  • kompromisowość,
  • optymizm,
  • otwartość na wyzwania i chęć ich realizacji
  • konieczne jest posiadanie aktualnego prawa jazdy kategorii "B" i kultura jazdy.

Oferujemy

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie ustosunkowane do efektów pracy. Wiąże się to z odpowiednim systemem motywacyjnym wpływającym na premię uznaniową i możliwością poszerzania zakresu czynności i rozwoju. Pracownik zabezpieczony będzie w odpowiednie narzędzia pracy w skład których wchodzą między innymi: pojazd służbowy, telefon komórkowy, laptop etc.

Wynagrodzenie

Od 2500 do 3000 PLN