Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Elektromechanik utrzymania ruchu - Maintenance Engineer

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6277 dni temu

Ogłoszenie numer: 32516, z dnia 2007-08-14

Naszym Klientem jest zakład produkcyjny przetwórstwa spożywczego zlokalizowany w Wielkiej Brytanii. Dla naszego Klienta poszukujemy pracownika gotowego podjąć wieloletni kontrakt.

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Nr Ref.: EUR/2007/07

Opis stanowiska

remonty i naprawy maszyn w zakresie układów elektrycznych i mechanicznych;  wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn;  zapobieganie pojawiającym się problemom w zakresie utrzymania ruchu linii.

Wymagania

wykształcenie minimum średnie w zakresie elektromechaniki maszyn i urządzeń;  doświadczenie zdobyte w zakładzie produkcyjnym przy utrzymaniu ruchu linii produkcyjnych;  język angielski: znajomość minimum dobra;  obsługa komputera: podstawy Word;  uprawnienia elektryczne minimum podstawowe do 1kV;  znajomość obwodów elektrycznych jedno- i trójfazowych;  znajomość napędów elektrycznych;  umiejętność czytania schematów elektrycznych i mechanicznych;  znajomość pneumatyki siłowej i sterowniczej ( zawory, siłowniki);  umiejętność obsługi maszyn i elektronarzędzi ( tokarka, szlifierka, wiertarka);  zaangażowanie;  samodzielność w działaniu;  precyzja;  praca zespołowa;  elastyczność.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie; - możliwość rozwoju i awansu; - pracę w międzynarodowym środowisku; - legalne zatrudnienie; - umowę na czas nieokreślony.