Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Electronics Hardware Engineer

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6710 dni temu

Ogłoszenie numer: 18705, z dnia 2006-03-14

Klient Banku Danych o Inżynierach. Międzynarodowy koncern z branży motoryzacyjnej.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1738-06

Opis stanowiska

- przygotowywanie rozwiązań problemów zidentyfikowanych dla produktu, - definiowanie i projektowanie obwodów elektronicznych,- obliczanie warunków pracy układów,- tworzenie dokumentacji wymaganej w ramach procesu rozwoju konstrukcji,- zwalnianie rysunków dla zdefiniowania produktu, - wykonywanie testów na zaprojektowanych układach z uwzględnieniem interakcji z zastosowanym oprogramowaniem, - wykonywanie analiz niezawodności (FMEA) - przygotowywanie próbek, - wspieranie inżyniera oprogramowania,- dokumentowanie, projektowanie, testowanie i dopuszczanie układów elektronicznych i próbek produkcyjnych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowana elektronika)- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego- korzystanie z programów biurowych, PSPICE, FMEA, - szczegółowa wiedza dotycząca obwodów analogowych i cyfrowych, - podstawy dotyczące programowania, EMC, tworzenia PCB oraz procesów wytwórczych elementów elektroniki,

Oferujemy

- szkolenia w kraju i za granicą