Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Dyrektor Zakładu Produkcyjnego

Advisory Group TEST Human Resources
Polska
praca stacjonarna
3046 dni temu

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej, poszukujemy w tym momencie osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Nr ref.: 5495

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne
  • Wykształcenie uzupełniające w zakresie zarządzania
  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku Plant Managera w dużych firmach produkcyjnych (500+), w szczególności o profilach: mechaniczny, obróbka metali
  • Bardzo dobre umiejętności poparte wymaganym doświadczeniem w zakresie m.in.: samodzielnego zarządzania przedsięwzięciami, planowania pracy dużych zespołów ludzkich, organizacji i optymalizacji procesów produkcji, itp.
  • Znajomość nowoczesnej metodologii i trendów w zarządzaniu procesami produkcji i jakością, wiedza i doświadczenie w zakresie zarządzania zakładami produkcyjnymi w oparciu m.in. o zintegrowane systemy jakości ISO, QS, TQM oraz systemy przepływu materiałów Kanban czy dostawy Just- In-Time, filozofii Lean Management
  • Wysokie umiejętności w zakresie: analitycznego myślenia, zarządzania kosztami, personelem, komunikacji wewnętrznej, rozwiązywania konfliktów, pracy pod presją stresu, wytyczania celów, przydzielania, weryfikacji i kontroli realizacji zleconych zadań
  • Cechy lidera
  • Kreatywność, odpowiedzialność, pełne zaangażowanie w realizację przedsięwzięć
  • Znajomość obsługi systemów komputerowych, w tym programów klasy MRP
  • Preferowany język angielski

Obowiązki:

  • Nadzór i koordynacja pracy zakładu produkcyjnego
  • Nadzór i kontrola systemu ciągłego monitorowania i optymalizacji kosztów wytworzenia produkcji
  • Nadzór nad KPI’s zakładu, wdrażanie usprawnień i doskonalenie procesów
  • Rozwiązywanie problemów natury technicznej, organizacyjnej i personalnej
  • Konstruowanie budżetu, organizacja i zarządzanie centrami kosztów oraz optymalizacja zapasów materiałów, produkcji w toku i produktu finalnego, kontrolowanie bieżących kosztów produkcji i podejmowanie właściwych działań w kierunku ich minimalizacji
  • Nadzór nad bezpiecznym prowadzeniem produkcji i pozostałej działalności zakładu
  • Koordynacja stanowisk pracy na poszczególnych etapach produkcji, zatwierdzanie stosowanych technologii i systemów produkcyjnych, zwiększenia efektywności
  • Zatwierdzanie planów oraz kontrola wydajności produkcji,
  • Ścisła współpraca z działami centralnymi firmy – zwłaszcza działem badań i rozwoju produktu (Research and Development Department), logistyki oraz działami handlowymi
  • Kierowanie dużymi zespołami ludzi (pracownicy produkcyjni, personel techniczno – administracyjny) oraz współpraca z podwykonawcami, współpraca ze związkami zawodowymi

Oferujemy:

  • Kluczowe stanowisko w  organizacji
  • Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności
  • Pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie