Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Dyrektor Wsparcia Sprzedaży (urządzenia niskiego napięcia)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6174 dni temu

Ogłoszenie numer: 33047, z dnia 2007-08-30

Klient Banku Danych o Inżynierach. Firma jest częścią międzynarodowego koncernu działającego w branży energetycznej.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2714-07

Opis stanowiska

- wsparcie działu sprzedaży w realizacji strategii firmy - koordynacja procesów sprzedażowych - nadzór nad wykonaniem zleceń i projektów pod kątem zarówno sprzedażowym jak i handlowym - przygotowanie ofert, broszur i prezentacji dotyczących kluczowych produktów- przygotowanie analiz rynku i strategii rozwoju dla krajów Europy Wschodniej i Azji

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (elektryka lub pokrewne)- 3 - 5 lat doświadczenia w branży elektrycznej na podobnym stanowisku - znajomość produktów z zakresu niskiego napięcia- znajomość rynków międzynarodowych - doświadczenie w nawiązywaniu, budowaniu oraz utrzymywaniu kontaktów z klientami - bardzo dobra znajomość języka angielskiego- co najmniej komunikatywna znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie- pracę przy realizacji ambitnych projektów w międzynarodowym zespole