Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Dyrektor Rynku Przemysłu

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5351 dni temu

Ogłoszenie numer: 82248, z dnia 2009-11-27

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 4086-09

Opis stanowiska

- reprezentowanie firmy przed klientami w obszarze rynku automatyki przemysłowej na terenie całej Polski- budowanie zespołu inżynierów sprzedaży i zarządzanie ich pracą - realizacja, wspólnie z zespołem inżynierów sprzedaży, planów sprzedażowych firmy- osobista koordynacja kluczowych projektów- utrzymywanie aktualnej wiedzy o potencjalnych klientach z branży automatyki przemysłowej- budowanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych z kluczowymi klientami - utrzymywanie aktualnej wiedzy o trendach i technologiach na rynku automatyki przemysłowej- regularne uczestnictwo w imprezach i wydarzeniach branżowych

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: automatyka,elektroenergetyka)- minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku - znajomość rynku automatyki przemysłowej- praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji- doświadczenie w zarządzaniu zespołem w środowisku zorientowanym na wynik- elastyczność i zdolność adaptacji- komunikatywna znajomość języka angielskiego- dyspozycyjność, gotowość do częstych podróży służbowych- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie - motywacyjny system wynagradzania- profesjonalne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne - niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód, laptop, telefon)