Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Dyrektor Przygotowania Produkcji i Projektowania

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6071 dni temu

Ogłoszenie numer: 37808, z dnia 2007-12-11

Doradztwo Personalne BMJ zostało założone w 1995 roku w celu realizowania zadań dotyczących rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy. Obecnie dla naszego Klienta ogólnopolskiej firmy budowlanej (specjalizacja: fundamenty) należącej do międzynarodowego koncernu poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko Dyrektora Przygotowania Produkcji i Projektowania.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2914-07

Opis stanowiska

- prowadzenie biura projektów- przygotowywanie kalkulacji i projektów z zakresu wzmocnień gruntów, fundamentów- negocjowanie warunków technicznych realizacji z klientem- nadzorowanie realizowanych projektów (w tym kontakty z kierownikami budów)- zarządzanie grupą pracowników

Wymagania

- wykształcenie wyższe budowlane- uprawnienia budowlane (projektowe i wykonawcze)- doświadczenie w pracy przy tworzeniu lub realizacji projektów z zakresu wzmocnień gruntów, fundamentów itp.- dobra obsługa komputera: MS Office, AutoCad- prawo jazdy kat. B- wysokie umiejętności interpersonalne z zakresu organizacji, komunikacji i negocjacji

Oferujemy

- praca w międzynarodowym otoczeniu- dobre warunki zatrudnienia- możliwość rozwoju zawodowego - pomoc w relokacji