Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Instytucji Gospodarki Budżetowej

    Komenda Główna Policji   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor
    1 dni
    Do głównych obowiązków dyrektora instytucji gospodarki budżetowej „Centrum Usług Logistycznych” należy w szczególności: zarządzanie Centrum Usług Logistycznych, prowadzenie działalności gospodarczej zgodnie z zasadami racjonalnej gospodarki i rachunku ekonomicznego, rozwijanie...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Marketingu

GRUPA EDUKACYJNA MAC S.A.
dolnośląskie
praca stacjonarna
4194 dni temu

Obecnie poszukujemy osoby do pracy w firmie z siedzibą w Kielcach na stanowisko

Miejsce pracy: Kielce

Zadania:
  • Współtworzenie strategii marketingowej
  • Tworzenie i realizacja planu marketingowego
  • Koordynacja całości działań promocyjnych
  • Zarządzanie zespołem
  • Zarządzanie budżetem
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum czteroletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna umiejętność zarządzania projektami marketingowymi
  • Gotowość do zamieszkania na terenie Kielc
  • Udokumentowane sukcesy
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Duża kreatywność i elastyczność w myśleniu i działaniu
  • Doskonałe umiejętności analityczne
  • Silna orientacja na cele
  • mile widziana znajomość rynku i konkurencji szczególnie w kontekście szeroko pojętej edukacji multimedialnej
Oferujemy:
  • Mieszkanie służbowe
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Współpracę z profesjonalnym zespole