Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Dyrektor Działu Technicznego

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6667 dni temu

Ogłoszenie numer: 19703, z dnia 2006-04-25

Firma Deep Blue Biometrics Sp z o.o. działa w sektorze systemów kontroli dostępu z szczególnym uwzględnieniem technik biometrycznych.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1800-06

Opis stanowiska

- koordynacja i nadzór prac działu technicznego- rozwój i wdrażenie nowych projektów technicznych z zakresu szeroko rozumianej kontroli dostępu- aktywna współpraca z działem handlowym

Wymagania

- doświadczenie w zarządzaniu i realizacji samodzielnej projektów informatycznych (planowanie i realizacja wdrożeń kompleksowych rozwiązań)- doświadczenie w przygotowaniu kompletnych specyfikacji ofertowych wraz z kompletnymi kosztorysami prac- znajomość systemu Windows i systemów sieciowych, systemów WiFi- wiedza z zakresu programowania potrzeba do zrozumienia pracy niektórych aplikacji takich jak biblioteki programowe (podstawy obiektowości i Visual Studio NET)- znajomość zasad budowy sieci strukturalnych LAN/WAN oraz produktów i urządzeń stanowiących elementy składowe sieci (osprzęt taki jak gniazda, kable i ich rodzaje, urządzenia aktywne)- znajomość podstawowa baz danych takich jak MSSQL, MYSQL, MSDE, OLEDB, komunikacja ODBC- znajomość zasady działania protokołów komunikacyjnych sieci takich jak TCP/IP i związane protokoły niższych warstw 802.x.- znajomość protokołów komunikacyjnych dla systemów KD takich jak Wiegand, Clock&Data, różnice między kartami HID, SmartCard, Mifare, itp.- podstawy budowy systemów KD- bardzo dobry angielski zarówno w piśmie jak i w mowie- umiejętność nawiązywania kontaktów międzynarodowych- przygotowanie i prowadzenie prezentacji, głównie technicznych- umiejętność prowadzenia rozmów techniczno - handlowych z klientami- umiejętność koordynacji prac wielu podwykonawców