Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Dyrektor Działu Serwisu

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6126 dni temu

Ogłoszenie numer: 35040, z dnia 2007-10-17

Firma z branży sanitarno-budowlanej, posiadająca w swojej ofercie kabiny prysznicowe, kabiny parowe, wanny z hydromasażem, ceramikę i armaturę sanitarną.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2809-07

Opis stanowiska

- kierowanie kilkunastoosobowym zespołem pracowniczym- sporządzanie planów montażowych- ocena realizacji zamówienia- odpowiedzialność za funkcjonowanie całego działu technicznego- sporządzanie sprawozdań przełożonym- poprzez profesjonalnie zorganizowany i efektywnie działający serwis zbudowanie trwałej przewagi konkurencyjnej firmy na rynku w obszarze obsługi posprzedażnej Klientów- zapewnienie Klientom (użytkownikom końcowym i partnerom handlowym) dostępu do profesjonalnych usług serwisowych - serwis urządzeń w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym urządzeń (siedziba firmy lub praca u Klienta) - stworzenie standardów pracy i wdrożenie efektywnych procedur działania ogólnopolskiego serwisu technicznego- zapewnienie technicznego i merytorycznego wsparcia bieżących działań handlowych- montaże, uruchomienia i szkolenia dla Klientów - obsługa i doradztwo techniczne dla Klientów serwisu - przygotowywanie umów serwisowych podwykonawcami i koordynacja ich realizacji

Wymagania

- wykształcenie techniczne- doświadczenie na stanowisku kierownika lub zastępcy kierownika sekcji serwisu w firmie o podobnej lub takiej samej branży, sprzedającej urządzenia sanitarne poprzez sieć hipermarketów budowlanych (DIY)- gruntowna znajomość zagadnień technicznych w obszarze elektrotechniki i hydrauliki, - praktyczna wiedza z zakresu kierowania zespołem pracowników wraz z prowadzeniem szkoleń- praktyczna znajomość języka angielskiego - umiejętność prowadzenia negocjacji- znajomość systemu GPS- obsługa komputera /programy: Word, Excel, Power Point, Internet- kreatywność i zaangażowanie oraz otwartość na nowe wyzwania- przedsiębiorczość i konsekwencja w działaniu- prawo jazdy

Oferujemy

- zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie - pracę w młodym i energicznym zespole- możliwość rozwoju zawodowego- nowoczesne narzędzia pracy- atrakcyjny pakiet wynagrodzeń