Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu

Advisory Group TEST Human Resources
Polska
praca stacjonarna
3040 dni temu

Naszym Klientem jest  Grupa Hoteli o wysokim standardzie zlokalizowanych w Polsce Południowej. W związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 5413

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej
  • Doświadczenie i umiejętność tworzenia i wdrażania strategii marketingowo-sprzedażowych oraz budżetowego stylu zarządzania sprzedażą
  • Nastawienie na osiąganie wymiernych celów i aktywne poszukiwanie możliwości maksymalizowania przychodów i rentowności
  • Silne zdolności komunikacyjne, umiejętność zarządzania zespołem
  • Dyspozycyjność, mile widziane prawo jazdy kategorii B
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

  • Zarządzanie pracownikami Działu
  • Udział we wdrażaniu, realizacji i kontroli strategii maksymalizujących przychody wszystkich działów operacyjnych hotelu z wykorzystaniem działań sprzedażowych, marketingowych i PR
  • Planowanie i realizację parametrów budżetowych  w zakresie sprzedaży

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny