Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Instytucji Gospodarki Budżetowej

    Komenda Główna Policji   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor
    1 dni
    Do głównych obowiązków dyrektora instytucji gospodarki budżetowej „Centrum Usług Logistycznych” należy w szczególności: zarządzanie Centrum Usług Logistycznych, prowadzenie działalności gospodarczej zgodnie z zasadami racjonalnej gospodarki i rachunku ekonomicznego, rozwijanie...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. marketingu

A2HM Sp. z o.o.
Koźmin Wielkopolski
5 300 - 12 800 zł / mies. (w zal. od umowy)
ekspert / menedżer / dyrektor
umowa o pracę / zlecenie / agencyjna / kontrakt B2B
praca stacjonarna
363 dni temu

Producent małej architektury miejskiej:

  • wiaty przystankowe
  • wiaty rowerowe
  • wiaty śmietnikowe
  • gabloty
  • kosze na śmieci
Miejsce pracy: Koźmin Wielkopolski
Jakie zadania przed Tobą?
  • Nawiązanie współpracy ze specjalistami, zaplanowanie i przeprowadzenie procesu:
    • przygotowania, opracowania katalogu produktów
    • aktualizacja strony WWW
    • pozycjonowanie strony, reklama ads
    • social media: plan, systematyka
Z zespołem sprzedażowym:
  • dobór odpowiednich ludzi nastawionych na realizację celów
  • zarządzanie zespołem sprzedawców na podstawie określonych planów
  • planowanie, przeprowadzanie kampanii reklamowych
  • analiza i optymalizacja procesu sprzedaży w celu zwiększenia efektywności
  • rozwój kompetencji i umiejętności zespołów sprzedażowych
Co musisz mieć, żeby odnaleźć się na tym stanowisku ?
  • Otwartą głowę
  • Pozytywne nastawienie do życia
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i motywowania zespołu
  • Nastawienie na realizację celów, rozwój
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi
  • Umiejętności analityczne, pozyskania i interpretacji danych
  • Rozsądny cennik
Co otrzymasz w zamian?
  • Satysfakcję po dobrze wykonanej, ciężkiej pracy
  • Możliwość samodzielnej, twórczej, kreatywnej pracy
  • Jeśli chcesz umowę o pracę, a jeśli wolisz umowę b2b
  • Elastyczny czas pracy
  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy, szkoleń, spotkania z ekspertami
  • Wynagrodzenie wprost proporcjonalne do posiadanej wiedzy, umiejętności, wkładu wniesionego do organizacji