Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Doradcy Techniczno-Handlowi

Fabryka Okien DAKO Sp. z o.o.
Polska, Cały Kraj
praca stacjonarna
6654 dni temu

Ogłoszenie numer: 19741, z dnia 2006-04-28

DAKO to renomowana firma produkcyjna branży budowlanej o ugruntowanej i stabilnej finansowo pozycji na rynku. Prężnie działająca Firma zdobywa coraz to nowe obszary rynku krajowego i zagranicznego. Dzięki efektywnej polityce sprzedaży od 11 lat DAKO odnosi sukcesy na rynku stolarki otworowej. Dziś oferta Firmy obejmuje: okna i drzwi PCV i ALUMNIUM, bramy garażowe, rolety zewnętrzne, roletki tekstylne, drzwi p-pożarowe, oraz konstrukcje aluminiowe - w tym: fasady, ogrody zimowe, witryny sklepowe, ścianki działowe, boksy kasowe, wiatrołapy, pasaże, świetliki, zadaszenia.

Miejsce pracy: Polska, Cały Kraj

Opis stanowiska

- zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży w obrebie jednej z wymienionych grup produktów: - stolarka PCV - konstrukcje aluminiowe - bramy garażowe, rolety zewnętrzne, roletki tekstylne - drzwi przeciwpożarowe - nawiązywanie kontaktów i budowa więzi z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami firmy: dealerami, firmami budowlanymi, instytucjami, - identyfikacja potrzeb klientów i dostarczanie informacji na temat technicznych parametrów produktów, zapewnienie doradztwa technicznego dotyczącego produktu, usług, serwisu, - monitorowanie rynku i działania konkurencji w celu rekomendowania zmian w produktach oraz strategii działań handlowych, - wdrażanie działań marketingowych na podległym terenie, - udział w przetargach dotyczących oferowanych produktów, - przeprowadzanie szkoleń technicznych, - reprezentacja firmy na podległym terenie.

Wymagania

- wykształcenie wyższe, preferowane techniczne, - umiejętność wnikliwej oceny potrzeb klienta, zdolności negocjacyjne i perswazyjne, - bardzo dobre zdolności interpersonalne, - wysoka komunikatywność, - konsekwencja w dążeniu do realizacji celów, - inicjatywa i przedsiębiorczość, - dobra organizacja pracy, - sumienność, - dyspozycyjność, przygotowanie do odbywania częstych podróży służbowych - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie, - ciekawa praca w młodym zespole, - możliwość rozwoju i samorealizacji, - pakiet szkoleń, - samochod służbowy, - telefon komórkowy.