Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Doradcy Techniczno-Handlowi W Działach: Pcv, Alu, Bramy Garażowe, Rolety

Fabryka Okien DAKO Sp. z o.o.
Polska, Cały Kraj
praca stacjonarna
6747 dni temu

Ogłoszenie numer: 17591, z dnia 2006-01-26

DAKO to renomowana firma produkcyjna branży budowlanej o ugruntowanej i stabilnej finansowo pozycji na rynku. Prężnie działająca Firma zdobywa coraz to nowe obszary rynku krajowego i zagranicznego. Dzięki efektywnej polityce sprzedaży od 11 lat DAKO odnosi sukcesy na rynku stolarki otworowej. Dziś oferta Firmy obejmuje: okna i drzwi PCV i ALUMNIUM, bramy garażowe, rolety zewnętrzne, roletki tekstylne, drzwi p-pożarowe, oraz konstrukcje aluminiowe - w tym: fasady, ogrody zimowe, witryny sklepowe, ścianki działowe, boksy kasowe, wiatrołapy, pasaże, świetliki, zadaszenia.

Miejsce pracy: Polska, Cały Kraj

Opis stanowiska

ISTOTA STANOWISK Realizowanie polityki sprzedaży firmy poprzez nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji z klientami. Zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży na podległym terenie. Wspomaganie klientów poprzez dokładne rozpoznanie ich potrzeb i oczekiwań oraz fachowe doradztwo techniczne. MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI Nawiązywanie kontaktów i budowa więzi z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami firmy: · dealerami, · firmami budowlanymi, · instytucjami. Identyfikacja potrzeb klientów i dostarczanie informacji na temat technicznych parametrów produktów, zapewnienie doradztwa technicznego dotyczącego produktu, usług, serwisu. Monitorowanie rynku i działania konkurencji w celu rekomendowania zmian w produktach oraz strategii działań handlowych. Wdrażanie działań marketingowych na podległym terenie. Udział w przetargach dotyczących oferowanych produktów. Przeprowadzanie szkoleń technicznych. Reprezentacja firmy na podległym terenie.

Wymagania

OCZEKIWANIA PRACODAWCY Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne lub zgodne z branżą. Umiejętność wnikliwej oceny potrzeb klienta, zdolności negocjacyjne i perswazyjne. Bardzo dobre zdolności interpersonalne. Wysoka komunikatywność. Konsekwencja w dążeniu do realizacji celów. Inicjatywa i przedsiębiorczość. Dobra organizacja pracy. Sumienność. Dyspozycyjność, przygotowanie do odbywania częstych podróży służbowych. Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

OFERTA PRACODAWCY Atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się Firmie. Praca w młodym zaangażowanym zespole. Możliwość rozwoju i samorealizacji. Stałe wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy. Pakiet szkoleń. Samochód służbowy. Telefon komórkowy.