Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Doradca Techniczny

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5678 dni temu

Ogłoszenie numer: 55441, z dnia 2009-01-05

Klient Banku Danych o Inżynierach działający w obszarze produkcji wyrobów metalowych na rynku krajowym i zagranicznym.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3678-08

Opis stanowiska

- aktywne zarządzanie realizacją zleceń produkcyjnych do kluczowych klientów w Polsce i za granicą (cały proces od oferty, poprzez kontrolę stanu realizacji zlecenia do opieki po sprzedażowej)- ścisłą współpracę z Działem Konstrukcyjno-Technologicznym i Działem Produkcji oraz zapewnienie prawidłowego przepływu informacji pomiędzy Produkcją i Działem Handlowym oraz klientami w zakresie stanu realizacji zleceń oraz bieżącego i planowanego obciążenia mocy produkcyjnych- współtworzenie i realizację planów sprzedażowych wspólnie z pracownikami Działu Handlowego odpowiedzialnymi za bezpośredni kontakt z klientem- kompleksową obsługę klientów na zasadzie współpracy z pracownikami Działu Handlowego odpowiedzialnymi za bezpośredni kontakt z klientem- stały profesjonalny rozwój - swój i zespołu współpracowników

Wymagania

- wykształcenie techniczne- doświadczenie w kontaktach handlowych oraz wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne- dobra znajomość języka angielskiego ( mile widziana znajomość j. rosyjskiego lub niemieckiego)- prawo jazdy Kat.B- wiedza praktyczna dotycząca pracy zakładu produkcyjnego w zakresie obróbki metali- umiejętność czytania rysunku technicznego- bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie – Excel- znajomość Autocad

Oferujemy

- pracę w firmie produkcyjnej, z dużymi możliwościami technologicznymi i ogromnym potencjałem rozwojowym- zachodnie standardy organizacji pracy i kultury organizacyjnej- możliwości profesjonalnego rozwoju osobistego, awansu funkcjonalnego i finansowego- konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowania uzależnione od osiąganych wyników- pracę z doświadczonym i zgranym zespołem pracowników- wszystkie niezbędne narzędzia pracy, dopłata za dojazd do pracy