Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Doradca Techniczny

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5748 dni temu

Ogłoszenie numer: 52008, z dnia 2008-10-27

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu produkującego urządzenia biurowe (drukarki, faksy, urządzenia wielofunkcyjne), drukarki etykiet i maszyny do szycia. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Doradcy Technicznego. www.brother.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3566-08

Opis stanowiska

- wsparcie techniczne naszych klientów i partnerów serwisowych- prowadzenie szkoleń- testowanie urządzeń- koordynowanie działań IT zgodnie z polityką firmy- aktualizacja strony internetowej

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku- min. średnie techniczne wykształcenie- wiedza z zakresu administrowania siecią LAN- komunikatywna znajomość języka angielskiego- dobra organizacja czasu pracy- umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej

Oferujemy

- samodzielność działania- możliwości rozwoju zawodowego- kontakty z zagranicznymi oddziałami firmy- pracę w przyjaznej atmosferze