Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Doradca Techniczny

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6035 dni temu

Ogłoszenie numer: 38815, z dnia 2008-01-15

Klient Banku Danych o Inżynierach zaopatrujący polskich przedsiębiorców w materiały do budowy sieci gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych i instalacji przemysłowych.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2724-07

Opis stanowiska

- obsługa klientów w zakresie sprzedaży produktów firmy- doradztwo techniczne w zakresie oferty firmy- budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami- monitorowanie rynku w branży- sporządzanie raportów i analiz- udział w opracowaniu materiałów informacyjnych- prowadzenie szkoleń i prezentacji dla klientów

Wymagania

- znajomość technik i technologii stosowanych w branży budowy sieci wodno-kanalizacyjnych i gazowych- znajomość języka angielskiego - doświadczenie w stosowaniu materiałów do budowy sieci wodno-kanalizacyjnych i gazowych- znajomość pakietu MS Office- znajomość rynku – klientów i konkurentów - zdolności negocjacyjne oraz interpersonalne- działania ukierunkowane na wsparcie klientów- wewnętrzna motywacja, asertywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- praca w młodym i dynamicznym zespole, - przyjazne, rodzinne relacje w firmie- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie- finansowanie kursów językowych, studiów podyplomowych- bezpłatny pakiet medyczny- firmowe telefony komórkowe