Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Doradca Techniczny/ Inżynier Sprzedaży

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5768 dni temu

Ogłoszenie numer: 50788, z dnia 2008-10-08

Jesteśmy liderem na świecie w produkcji komponentów technicznych. Obecnie poszukujemy do swojego oddziału w Polsce kandydatów na stanowisko Doradcy Technicznego. W ramach pełnionej funkcji osoba zatrudniona będzie blisko współpracować z Dyrektorem Sprzedaży w ramach projektów mających na celu pozyskiwanie nowych i utrzymywanie obecnych użytkowników naszych produktów. Dodatkowo będzie wspomagać dział handlowy, jak i świadczyć doradztwo techniczne na miejscu u klienta. Ciągłe podróże.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3632-08

Opis stanowiska

- doradztwo techniczne na miejscu u klienta- przygotowywane rozwiązań technicznych dla klientów- przygotowywanie ofert handlowych i ich monitorowanie- wspomaganie działu handlowego wiedzą techniczną- uczestnictwo w targach

Wymagania

- odpowiedzialność, samodzielność w działaniu, punktualność- umiejętność pracy nad kilkoma projektami równocześnie- umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów z ludźmi oraz łatwość porozumiewania się- wykształcenie wyższe techniczne , preferowany kandydat po ukończonym Wydziale Budowy i Konstrukcji Maszyn i Urządzeń- umiejętność posługiwania się podstawowymi programami do projektowania- doświadczenie handlowe będzie dodatkowym atutem- prawo jazdy kat. B- znajomość j.angielskiego

Oferujemy

- pracę w młodym, zgranym zespole, w dynamicznej rozwijającej się firmie- dobrą atmosferę pracy- możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań- szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe- wynagrodzenie adekwatne do włożonej pracy + system motywacyjny w formie prowizyjnej- samochód służbowy