Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Doradca Techniczny - Handlowiec

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6049 dni temu

Ogłoszenie numer: 38782, z dnia 2008-01-01

Jesteśmy firmą działającą w kooperacji z międzynarodowymi partnerami. Zajmujemy się doradztwem, planowaniem oraz sprzedażą maszyn, urządzeń oraz kompletnych linii dla przemysłu spożywczego. Intensywnie współpracujemy z branżą piwowarską, napojów i soków, mięsną, mleczarską oraz tłuszczową.www.euro-pan.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2972-07

Opis stanowiska

- doradztwo w zakresie stosowanych rozwiązań technicznych i technologicznych - nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami, promocja firmy i produktów- realizacja zadań sprzedażowych

Wymagania

- wykształcenie wyższe inżynierskie - doświadczenie w doradztwie technicznym w branży dóbr inwestycyjnych dla przemysłu spożywczego w szczególności dla branży mięsnej- umiejętność prowadzenia negocjacji i znajomość standardów obsługi klienta- znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego- prawo jazdy kat. B- sumienność i pracowitość, samodzielność, inicjatywa, wytrwałość, obowiązkowość- dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie (w bezpośrednim kontakcie z Klientem)- łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność współpracy z ludźmi

Oferujemy

- pracę w międzynarodowych zespołach doradców- szkolenia - nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego