Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Doradca Techniczno Handlowy

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6071 dni temu

Ogłoszenie numer: 37811, z dnia 2007-12-11

Tractel www.tractel.com to międzynarodowa grupa, z oddziałami w 14 krajach, prężnie działająca na całym świecie. Tractel obecny w Polsce od 2006 roku, aktualnie rozwija swoja siec sprzedazy w regionie Katowic i Gdanska-Szczecina,.Firma specjalizuje się w produkcji urządzeń do: podnoszenia, transportu bliskiego, pomiarów naprężeń oraz ciężaru ładunków, jak również podestów roboczych, stałych instalacji serwisowych dla budynków oraz sprzętu zabezpieczającego przed upadkiem na terenie budowy.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2911-07

Opis stanowiska

- pozyskiwanie nowych klientów- rozwój ilościowy i jakościowy już istniejących kontrahentów- budowanie długoterminowych relacji z kontrahentami- negocjacje handlowe z kontrahentami- dokonywanie analiz marży, rotacji zapasów oraz innych parametrów wspólnie z Dyrektorem Filii- współpraca z działem marketingu w zakresie: szkoleń, promocji, badania działań konkurencji oraz - diagnozowania potrzeb produktowych rynku polskiego

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, energetyka, lotnictwo, budowa maszyn)- minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku handlowym, preferowane doświadczenie na stanowisku regionalnego koordynatora sprzedaży- dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, język francuski będzie dodatkowym atutem- rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz dyplomacja- umiejętności handlowe, orientacja na klienta

Oferujemy

- ciekawą pracę w środowisku międzynarodowym- atrakcyjne wynagrodzenie: umowa o pracę, wynagrodzenie stałe oraz premia uzależniona od wyników pracy- perspektywy rozwoju w strukturze firmy