Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Doradca Techniczno-Handlowy

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6147 dni temu

Ogłoszenie numer: 34085, z dnia 2007-09-26

Klient Banku Danych o Inżynierach, firma zajmująca się kompleksowym zaopatrzeniem przedsiębiorstw produkcyjnych w narzędzia skrawające do obróbki metalu oraz ręczne narzędzia do załamywania krawędzi.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2746-07

Opis stanowiska

- wsparcie techniczne dla regionalnych przedstawicieli handlowych- utrzymywanie kontaktów z zagranicznymi dostawcami- doradztwo techniczne dla klientów- prowadzenie pełnej obsługi kontraktów

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowana technologia obróbki skrawaniem, budowa maszyn)- znajomość technologii obróbki skrawaniem oraz narzędzi skrawających- dobra znajomość języka angielskiego- prawo jazdy kat. B- dobra organizacja pracy- przedsiębiorczość- umiejętność pracy w grupie- dynamiczność- orientacja na klienta

Oferujemy

- szkolenia produktowe w Polsce i za granicą- możliwość dopasowania formy zatrudnienia do potrzeb kandydata