Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Doradca Techniczno-Handlowy

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6672 dni temu

Ogłoszenie numer: 19496, z dnia 2006-04-20

Klient Banku Danych o Inżynierach. Nowoczesna firma prowadząca działalność w zakresie produkcji i konfekcjonowania pasów napędowych i taśm transportujących oraz handlu innymi elementami napędu i transportu ( koła, łańcuchy). Wiodąca pozycja firmy na rynku polskim została potwierdzona poprzez zgodność Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1791-06

Opis stanowiska

- doradztwo techniczne i sprzedaż produktów firmy Enitra Sp. z o.o. - pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania

- wyższe wykształcenie techniczne preferowany kierunek, budowa maszyn,- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziana,- dobry stan zdrowia, dyspozycyjność, kreatywność,- mile widziane doświadczenie w branży,- mile widziani kandydaci zamieszkujący następujące miejscowości: Łobez, Drawsko Pomorskie, Węgrzyno, Złocieniec, Czaplinek, Ińsko, Świdwin.

Oferujemy

- wynagrodzenie w systemie, dwustopniowym: stała pensja + prowizja,- fachowe szkolenia,- wszelkie materiały techniczne i inne pomoce niezbędne do pracy.