Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Doradca Techniczno - Handlowy (HVACR)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5613 dni temu

Ogłoszenie numer: 60181, z dnia 2009-03-11

Klinet Banku Danych o Inżynierach - firma z branży instalacji klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i ogrzewania

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3730-08

Opis stanowiska

- pozyskiwanie nowych klientów i ich bieżąca obsługa (znajdowanie przetargów, kontakty z generalnym wykonawca, inwestorem lub biurami projektowymi - kompleksowa obsługa klienta (przygotowanie ofert handlowych, sporządzanie kosztorysu, dobór urządzeń i instalacji, doradztwo techniczne, dbałość o terminowe opłacenie faktury przez klienta itd.) - nadzór nad realizacją małych inwestycji - realizacja założonego planu sprzedaży

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (bądź w trakcie; preferowana ochrona środowiska, inżynieria środowiska ze specjalnością ogrzewnictwo i klimatyzacja, chłodnictwo, automatyka etc.) - min. 2 letnie doświadczenie w branży HVACR - min. roczne doświadczenie na stanowisku Doradcy Techniczno - Handlowego w tej branży - prawo jazdy kat. B - język angielski - mile widziany - predyspozycje handlowe, wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

- wynagrodzenie zasadnicze plus premia roczna od sprzedaży - prywatna opieka medyczna - szkolenia produktowe i inne - możliwość rozwoju zawodowego oraz zrobienia uprawnień