Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Doradca Handlowo-Techniczny / Manager Regionu (elektrotechnika)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5351 dni temu

Ogłoszenie numer: 82247, z dnia 2009-11-27

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 4087-09

Opis stanowiska

- identyfikowanie możliwości sprzedażowych - pozyskiwanie informacji o rynku - sprzedaż - planowanie sprzedaży - działania operacyjne w regionie - realizacja strategii firmy w regionie - współpraca z biurami projektów, inwestorami i firmami wykonawczymi - raportowanie w zakresie bieżącej działalności i rozwoju rynku -współpraca z pozostałymi działami i pracownikami firmy- obsługa regionu mazowieckiego i części północnego- praca w trybie home office

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektryczne)- doświadczenie w pracy na rynku inwestycyjnym, z zakresu realizacji inwestycji w branży elektrycznej, współpracując z biurami projektów (branża elektryczna) oraz z WRE (wykonawcami robót elektrycznych) oraz z użytkownikami - przemysł- udokumentowane min. 2-3 letnie doświadczenie w sprzedaży na rynku instytucjonalnym - doświadczenie we współpracy z biurami projektowymi oraz wykonawcami inwestycji- doświadczenie w doradztwie technicznym kontrahentom- praktyczna znajomość zagadnień technicznych- umiejętności interpersonalne- praktyczna znajomość obsługi komputera- umiejętność pracy w zespole- prawo jazdy kat. B- mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- możliwość rozwoju w strukturach firmy - atrakcyjny pakiet szkoleń - niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon komórkowy, Internet bezprzewodowy, laptop)